Cosmoveda - Аюрведични подправки и добавки

"Fair, Organic & Pure": аюрведична козметика, подправки и био хранителни продукти!

От основаването си в средата на 90-те години, компанията Cosmoveda предлага висококачествени продукти със сертифицирано органично качество.

Пазаруване по категория:

Филтрирай и подреди

Цена Алергени Характеристики
Филтър

Cosmoveda: 1 - 30 от 322 Артикули

Cosmoveda Тамаринд паста - органична

Cosmoveda Тамаринд паста -​ органична, 250 г

  • Страхотно с риба на скара, месо и домашни птици
  • Със сладко-кисел вкус
€ 9,80 € 10,89 (€ 39,20 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био харитаки - капсули

Cosmoveda Био харитаки -​ капсули, 200 капсули

  • Веган и без лактоза
  • Био качество
€ 29,69 € 32,99 (€ 345,23 / кг)

Доставка до 02. ноември

Cosmoveda Кала Чана - Черен био нахут

Cosmoveda Кала Чана -​ Черен био нахут, 500 г

  • Лек, орехов вкус
  • Универсална употреба
  • Суров хранителен продукт
€ 5,93 € 6,59 (€ 11,86 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био кокосов крем

Cosmoveda Био кокосов крем, 350 г

  • Интензивен вкус на пресни кокосови орехи
  • Срок на годност по-дълъг от кокосовото мляко
€ 6,74 € 7,49 (€ 19,26 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био Вата Баланс Чурна

Cosmoveda Био Вата Баланс Чурна, 90 г

  • Микс от подправки
  • Добавете аромат към ястия с ориз и къри
€ 9,80 € 10,89 (€ 108,89 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био кокосово гхи

Cosmoveda Био кокосово гхи, 900 г

  • Идеално за печене, готвене и задушаване
€ 28,79 € 31,99 (€ 31,99 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Органична асафоетида

Cosmoveda Органична асафоетида, 10 г

  • Асафоетида със смлян сминдух
  • За готвене
  • Засилва вкуса на храната
€ 3,77 € 4,19 (€ 377,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Чиаванпраш (Amlamus) Био

Cosmoveda Чиаванпраш (Amlamus) Био, 230 г

  • Има всички 6 вкуса
  • Специална смес от билки
  • Традиционно направени
€ 22,49 € 24,99 (€ 97,78 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био флорална вода

Cosmoveda Био флорална вода, Вода от розови листенца (250 мл)

  • Направете бисквитки като марципан
  • Роза / Портокал
€ 5,39 € 5,99 (€ 21,56 / л)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Кардамон черен, цял - органичен

Cosmoveda Кардамон черен, цял -​ органичен, 60 г

  • Растителен вид от семейство джинджифил
  • Рядко за десерти
  • Тръпчив, земен вкус
€ 19,79 € 21,99 (€ 329,83 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био гхи

Cosmoveda Био гхи, 500 г

  • Аюрведично масло
  • Може да се съхранява при стайна температура
€ 19,79 € 21,99 (€ 39,58 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био капсули Канчанар Гугулу

Cosmoveda Био капсули Канчанар Гугулу, 200 капсули

  • Произход: Индия
  • Аромати: горчив, остър, тръпчив и сладък
€ 68,84 € 76,49 (€ 772,62 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био сусамово масло, узряло

Cosmoveda Био сусамово масло, узряло, 1.000 мл

  • За масажи
  • Традиционно отлежало
  • Подходящо за затопляне
€ 20,69 € 22,99 (€ 20,69 / л)

Доставка до 12. октомври

Био захар джагъри от цяла захарна тръстика

Cosmoveda Био захар джагъри от цяла захарна тръстика, 400 г

  • Богат на минерали и меласа продукт
€ 4,94 € 5,49 (€ 12,35 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био капсули брахми

Cosmoveda Био капсули брахми, 200 капсули

  • Капсули с Bacopa monnieri
  • Съдържа естествени полифеноли
€ 29,69 € 32,99 (€ 436,62 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био капсули Амла

Cosmoveda Био капсули Амла, 200 капсули

  • Веган
  • Сурова храна
  • Без глутен
€ 29,69 € 32,99 (€ 260,44 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Гурмар Чурна Био

Cosmoveda Гурмар Чурна Био, 70 г

  • Хранителни добавки от Gymnema sylvestre
  • С фитохимикали
  • Горчив и горчив вкус
€ 9,80 € 10,89 (€ 140,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

Аюрведична кафява скална захар Fair Trade

Cosmoveda Аюрведична кафява скална захар Fair Trade, 400 г

  • Карамелен вкус
  • Идеален за ароматни чайове
€ 4,94 € 5,49 (€ 12,35 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био смлян джинджифил

Cosmoveda Био смлян джинджифил, 80 г

  • Укрепва Агни
  • Произход Индия
€ 6,92 € 7,69 (€ 86,50 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био зелен кардамон - смлян

Cosmoveda Био зелен кардамон -​ смлян, 22 г

  • За десерти и напитки
  • За ястия с ориз и къри
  • От Индия
€ 5,75 € 6,39 (€ 261,36 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био триката чурна

Cosmoveda Био триката чурна, 90 г

  • Сертифицирано биологично отглеждане
€ 11,69 € 12,99 (€ 129,89 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Смлян копър - био

Cosmoveda Смлян копър -​ био, 80 г

  • Агни укрепване
  • Ситно смлян копър
€ 7,91 € 8,79 (€ 98,88 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Кашмир Био кафяв ориз Басмати

Cosmoveda Кашмир Био кафяв ориз Басмати, 500 г

  • Кафяв ориз басмати
  • От Индия от планинските долини на Хималаите
€ 5,21 € 5,79 (€ 10,42 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Цял кориандър - био

Cosmoveda Цял кориандър -​ био, 60 г

  • Сладка ароматна нотка
  • Семената съдържат кумарин и линалоол
€ 5,93 € 6,59 (€ 98,83 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Тандури Масала - Био

Cosmoveda Тандури Масала -​ Био, 90 г

  • За вкусен тандури
  • Също така идеален за мариноване
€ 9,80 € 10,89 (€ 108,89 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био кимион, смлян

Cosmoveda Био кимион, смлян, 10 г

  • Кулинарна и лечебна билка
  • Сертифицирано биологично земеделие
€ 1,97 € 2,19 (€ 197,00 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Къри пасти

Cosmoveda Къри пасти, Mild Curry Paste (175 г)

  • Лека западно-индийска подправена паста
  • За азиатска и местна кухня
€ 3,95 € 4,39 (€ 22,57 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Био черни чиа семена

Cosmoveda Био черни чиа семена, 250 г

  • Безвкусни
  • Силна способност за подуване
  • Произход: Мексико
€ 7,91 € 8,79 (€ 31,64 / кг)

Доставка до 12. октомври

Masoor Dal Dhuli - Био обелена червена леща

Cosmoveda Masoor Dal Dhuli -​ Био обелена червена леща, 1 кг

  • Готви се бързо
  • С високо съдържание на протеини
€ 7,37 € 8,19 (€ 7,37 / кг)

Доставка до 12. октомври

Cosmoveda Органичен шафран, цели нишки

Cosmoveda Органичен шафран, цели нишки, 0,10 г

  • Има силно жълто оцветяване
  • Подходящ за сладки ястия и къри
€ 2,96 € 3,29 (€ 29.600,00 / кг)

Доставка до 12. октомври