Alnatura Био тост хлебчета с овес и семена, 350 г

Без брашно и мая

€ 3,59

(€ 10,26 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 350 г

Още 8 броя на склад

Доставка до понеделник, 05. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Био качество
  • От овес и маслодайни семена
  • Зърнести и хрупкави
  • За препичане и консумация топли
  • 4 броя, предварително разделени
  • Био сертифицирано Био сертифицирано

Често се купува заедно с Alnatura Био хляб с овес и семена, 300 г

Alnatura Био тост хлебчета с овес и семена, 350 г € 3,59 (€ 10,26 / кг)
Alnatura Био хляб с овес и семена, 300 г € 2,99 (€ 9,97 / кг)
Обща цена: € 6,58
Описание

Био препечените кифлички Alnatura с овес и семена осигуряват обилни, хрупкави моменти на наслада. Основата се състои от овесени зърна и люспи, както и 23% маслодайни семена. Брашното и маята не са включени. Био качество, което се приготвя бързо: просто загрейте за кратко в тостера и се насладете на сладък или солен вкус. Една опаковка съдържа 4 предварително нарязани кифлички.

Арт.-№: XPI-MM-243933
Съдържание: 350 г
EAN: 4104420258105
Номер на производителя: 243933
Производител: Alnatura
Видове продукти: Храни
Характеристики : Био сертифицирано
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място, консумирайте веднага след отваряне
Може да съдържа следи от: F - Соеви зърна, N - Сусамови семена
Съдържание

Wasser, 31 % Haferkerne[1], ленено семе[1], 8 % Haferflocken[1], Ябълков оцет[1], слънчогледови семки[1], тиквени семки[1], Erbsenschrot[1], Псилиум люспи[1], подправна сол

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1164 / 278 kJ / ккал
Мазнини 1,8 г
  от които Наситени мазнини 25 г
Въглехидрати 0,8 г
  от които Захар 8,3 г
Протеини 11 г
Сол 0,97 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био тост хлебчета с овес и семена

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder