Alnatura Био сладка горчица, 190 г

€ 1,89

(€ 9,95 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 190 г

Още 6 броя на склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

  • Био сертифицирано Био сертифицирано
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Bio Origin Sugo Basilico, 325 мл

Alnatura Био сладка горчица, 190 г € 1,89 (€ 9,95 / кг)
Alnatura Bio Origin Sugo Basilico, 325 мл € 2,89 (€ 8,89 / л)
Обща цена: € 4,78
Описание
Арт.-№: XPI-MM-221329
Съдържание: 190 г
EAN: 4104420224551
Номер на производителя: 221329
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: Храни
Характеристики : Био сертифицирано, Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте в хладилник след отваряне
Може да съдържа следи от: A - Глутен
Съдържание

захар от цвекло[1], Wasser, 24 % синапено семе[1], Винен оцет[1], Глюкозен сироп[1], подправна сол

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 мл
Енергийно съдържание / калоричност 1298 / 310 kJ / ккал
Мазнини 9,2 г
  от които Наситени мазнини 0,6 г
Въглехидрати 46 г
  от които Захар 41 г
Фибри 5,5 г
Протеини 8 г
Сол 2,2 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био сладка горчица

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder