Alnatura Био подправка за хляб, 8 г

Идеален за овкусяване на домашен хляб

€ 0,69

(€ 86,25 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 8 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Био качество
  • Вегански
  • Анасон, копър, кориандър и кимион
  • Био сертифицирано Био сертифицирано
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Био билки за салата, 40 г

Alnatura Био подправка за хляб, 8 г € 0,69 (€ 86,25 / кг)
Alnatura Био билки за салата, 40 г € 2,99 (€ 74,75 / кг)
Обща цена: € 3,68
Описание

Био подправката за хляб Alnatura, направена от анасон, копър, кориандър и кимион, подобрява вкуса на вашия домашен хляб за нула време. Особено подходяща за ръжен хляб и квасен хляб. Съставките на подправката за хляб са от биологично земеделие.

Арт.-№: XPI-MM-215806
Съдържание: 8 г
EAN: 40045047
Номер на производителя: 215806
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: Подправки
Характеристики : Био сертифицирано, Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място
Може да съдържа следи от: L - целина, M - Горчица
Съдържание

анасон[1], Fenchel[1], Кориандър[1], семена от ким[1]

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 0 / 0 kJ / ккал
Мазнини 0 г
  от които Наситени мазнини 0 г
Въглехидрати 0 г
  от които Захар 0 г
Протеини 0 г
Сол 0 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био подправка за хляб