Alnatura Био малинов оцет, 250 мл

Сладко-кисел вкус

€ 4,39

(€ 17,56 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 мл

Още 7 броя на склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Био качество
  • Вегански продукт
  • Оцет от малини
  • Био сертифицирано Био сертифицирано
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Био необработено кокосово масло, 620 мл

Alnatura Био малинов оцет, 250 мл € 4,39 (€ 17,56 / л)
Alnatura Био необработено кокосово масло, 620 мл € 9,89 (€ 15,95 / л)
Обща цена: € 14,28
Описание

Плодовите нотки се срещат със сладко и кисело: Органичният малинов оцет Alnatura впечатлява със своите свежи и плодови нотки. Перфектният завършек за супи, дипове, салати и сосове.
Този органичен малинов оцет е овкусен с концентрат от малинов сок.

Полезен съвет: Рафинирайте минералната си вода или Просеко с няколко капки.

Арт.-№: XPI-MM-225500
Съдържание: 250 мл
EAN: 4104420231542
Номер на производителя: 225500
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: Храни
Характеристики : Био сертифицирано, Веган, Вегетариански
Съдържание

97 % малинов оцет[1], 3 % Himbeersaftkonzentrat[1]

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 мл
Енергийно съдържание / калоричност 113 / 27 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,1 г
Въглехидрати 3,1 г
  от които Захар 2,9 г
Фибри 0,5 г
Протеини 0,5 г
Сол 0,01 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био малинов оцет

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder