Alnatura Био италиански билки, 35 г

Пикантен и подправъчен вкус

€ 2,19

(€ 62,57 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 35 г

Още 5 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Био качество
  • Вегански продукт
  • Смес от италиански билки
  • Био сертифицирано Био сертифицирано
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Червено цвекло Bioland, 220 г

Alnatura Био италиански билки, 35 г € 2,19 (€ 62,57 / кг)
Alnatura Червено цвекло Bioland, 220 г € 1,69 (€ 7,68 / кг)
Обща цена: € 3,88
Описание

Щракване на Италия за вашата кухня: Донесете аромата на слънчевия юг директно в чинията си с био италианските билки Alnatura. Тази хармонична смес от майорана, розмарин, лук, мащерка, босилек, риган, чесън и чили от биологично земеделие придава на вашите ястия типичен средиземноморски щрих. Независимо дали става въпрос за пица и паста, картофени и зеленчукови ястия или дивеч, агнешко и риба – тази смес създава истински празнични моменти.

Съвет за наслада: За да могат сушените билки да освободят пълния си аромат във вашата храна, най-добре е да ги добавите към процеса на готвене от самото начало.

Арт.-№: XPI-MM-138506
Съдържание: 35 г
EAN: 4104420028326
Номер на производителя: 138506
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: Подправки
Характеристики : Био сертифицирано, Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте на сухо място, съхранявайте далеч от светлина
Може да съдържа следи от: L - целина, M - Горчица
Съдържание

майорана[1], Розмарин[1], лук[1], Thymian[1], Босилек[1], Риган[1], Чесън[1], Чили[1]

  1. от биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био италиански билки