Alnatura Био фин черен шоколад с портокал, 100 г

Хрупкаво шоколадово удоволствие за балансирано похапване

€ 3,59

(€ 35,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

В наличност от 12. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 16. октомври

Характеристики:

  • Леко горчив и плодов вкус
  • 70% съдържание на какао
  • Вегански продукт без лецитин
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Био шоколад с мента, 100 г

Alnatura Био фин черен шоколад с портокал, 100 г € 3,59 (€ 35,90 / кг)
Alnatura Био шоколад с мента, 100 г € 3,09 (€ 30,90 / кг)
Обща цена: € 6,68
Описание

Тъмен шоколад със 70% съдържание на какао, рафиниран с портокалово масло – хармонично взаимодействие на тръпчиви и плодови аромати. Всички съставки са от надеждно биологично земеделие; не се използва лецитин. Веганите също ще се насладят на този богат шоколадов блок!

Арт.-№: XPI-MM-128756
Съдържание: 100 г
EAN: 4104420222502
Номер на производителя: 128756
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: Храни
Характеристики : Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина
Може да съдържа следи от: A - Глутен, G - Мляко, H - Ядки
Съдържание

Какаова паста[1], rohrzucker[1], Какаово масло[1], портокалово масло[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 2357 / 563 kJ / ккал
Мазнини 41 г
  от които Наситени мазнини 29 г
Въглехидрати 35 г
  от които Захар 29 г
Фибри 12 г
Протеини 7,5 г
Сол 0,02 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био фин черен шоколад с портокал