All Stars Protein бар "Clean Bar", 45 g (45 г)

Спортно изкушение с високо съдържание на протеин

€ 2,09

(€ 46,44 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Вкус: 45 g

В наличност от 19. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 23. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Висококачествен суроватъчен и млечен протеин
  • Особено високо съдържание на фибри
  • Рецепта с намалено съдържание на захар

Често се купува заедно с Powerbar Natural Protein, Salty Peanut Crunch (40 г)

All Stars Protein бар "Clean Bar", 45 g (45 г) € 2,09 (€ 46,44 / кг)
Powerbar Natural Protein, Salty Peanut Crunch (40 г) € 1,99 (€ 49,75 / кг)
Обща цена: € 4,08
Описание

Барчетата ALL STARS предлагат функционален начин да допълните ежедневната си диета с протеини. Рецептата е базирана на протеинова смес от суроватъчен изолат, суроватъчен концентрат, млечен протеинов изолат и млечен протеинов концентрат. Протеинът е основен компонент на балансираната диета и допринася за поддържането и растежа на мускулната маса.

Тези барчета се характеризират с високо съдържание на фибри и са с по-ниско съдържание на захар в сравнение с конвенционалните закуски. Съставът е специално разработен за нуждите на спортисти и хора с активен начин на живот. Барчетата не съдържат аспартам и кофеин и могат лесно да се интегрират в структурирани хранителни планове. Удобният им формат ги прави лесен вариант за в движение, в офиса или като лека закуска по време на спортни дейности.

Препоръчителна употреба:
Идеални като лека закуска по време на тренировка и за задоволяване на глада между храненията.

Арт.-№: XPI-MM-5426
Съдържание: 45 г
EAN: 4250031354269
Номер на производителя: 5426
Производител: All Stars
За тренировъчни цели: За мускулна маса, Дефиниция на мускулите
Ефективна дата: Преди спорт, След тренировката, Лека закуска
Форми на хранене: С високо съдържание на фибри
Видове продукти: Барове, Храни
Характеристики : Без аспартам
Обща информация: не е подходящ за диабетици
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място, съхранявайте на хладно място, съхранявайте далеч от светлина
Може да съдържа следи от: A - Глутен, E - Фъстъци, H - Ядки, N - Сусамови семена
Хранителните добавки не са заместител на разнообразното и балансирано хранене. Те трябва да се съхраняват на място, недостъпно за деца.
Препоръчителната дневна доза не бива да се надвишава.
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г на 45 г
Енергийно съдържание / калоричност 1285 / 307 kJ / ккал 578 / 138 kJ / ккал
Мазнини 7,6 г 3,4 г
  от които Наситени мазнини 3,4 г 1,5 г
Въглехидрати 18 г 8,2 г
  от които Захар 3 г 1,4 г
  от които Поливалентни алкохоли 10 г 4,7 г
Фибри 29 г 13 г
Протеини 31 г 14 г
Сол 0,46 г 0,21 г
Съдържание

Milcheiweiss, lösliche Maisfasern, Zichorienwurzelfaser, Glycerin (Овлажнители), Какаова паста, Polydextrose (агент за зареждане), Sonnenblumenöl (Растителни масла), natürliches Aroma, Сол, Sojalecithine (емулгатор), Steviolglycoside aus Stevia (Подсладител), сукралоза (Подсладител)

Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: All Stars Fitness Products GmbH, Bachstr. 99, 82380, Peißenberg, Германия, www.all-stars.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за All Stars Protein бар "Clean Bar"