Allos Био плодово пюре 75% касис, 200 г

Кисело-сладък плодов конфитюр

€ 3,99

(€ 19,95 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 г

В наличност от 12. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 16. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подсладено с агаве сироп
  • 62% по-малко захар
  • Веган
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански
  • Без глутен Без глутен

Често се купува заедно с Allos Био фъстъчено масло Crunchy, 310 г

Allos Био плодово пюре 75% касис, 200 г € 3,99 (€ 19,95 / кг)
Allos Био фъстъчено масло Crunchy, 310 г € 5,89 (€ 19,00 / кг)
Обща цена: € 9,88
Описание

Чист плодов вкус за вашия хляб за закуска: ALLOS прави това възможно със своя Bio Frucht Pur 75% Aufstrich. За този вариант сочни къпини с тъмночервен до почти черен цвят се обработват щадящо и се завършват със сладостта на сироп от агаве. Веган и с 62% по-малко захар.

Арт.-№: XPI-BIOG-359117
Съдържание: 200 г
EAN: 4016249074210
Номер на производителя: 359117
Производител: Allos
Форми на хранене: Веган, Вегетариански, Без глутен
Алергени: Без глутен
Видове продукти: Мармалад
Характеристики : Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина, съхранявайте в хладилник след отваряне
Съдържание

75 % Касис[1], 22 % Нектар от агаве[1], Geliermittel (пектини), Festigungsmittel (Calciumcitrat[1])

  1. от биологичното земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 490 / 117 kJ / ккал
Мазнини 1 г
  от които Наситени мазнини 0,4 г
Въглехидрати 20 г
  от които Захар 20 г
Фибри 4,8 г
Протеини 1 г
Сол 0,06 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Allos Hof-Manufaktur GmbH, Hoerneckestraße 39, 28217, Bremen, Германия, www.allos-hofmanufaktur.de/ueber-uns

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Allos Био плодово пюре 75% касис