Хранителни добавки и спортни аксесоари

Идеални за наслада от тренировка

Спортът и упражненията са важна част от ежедневието. Редовните дейности насърчават информираността на тялото и ви карат да се чувствате комфортно. За да можете да тренирате успешно, правилното спортно хранене в комбинация с балансирано хранене може да подпомогне организма. Гамата от предлагани продукти е толкова индивидуална, колкото и всеки спортист. Аминокиселини, протеини, продукти за сила или издръжливост - тази категория съдържа всичко, от което се нуждаят спортистите. Перфектен за забавление по време на тренировка и благополучие.

Пазаруване по категория:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Филтрирай и подреди

    Цена Акценти Производител Форма на прием За тренировъчни цели Алергени Характеристики Аминокиселини Вид протеин
    Филтър

    Спорт: 1 - 30 от 964 Артикули

    Nasara Еластична лента 5 см х 5 м

    Nasara Еластична лента 5 см х 5 м, черно

    • Нежна за кожата
    • Дишаща
    • Пропусклива за вода
    € 5,99 € 9,99

    Доставка до 09. октомври

    Kintex Кинезиологична лента Classic

    Kintex Кинезиологична лента Classic, червено

    • Различни цветове
    • Добър участък
    • Подпомага структурата на тялото
    € 6,59 € 10,99

    Доставка до 09. октомври

    Peeroton MAGNESIUM Professional

    Peeroton MAGNESIUM Professional, Френско грозде (20 сашета)

    • Приложение без вода
    • Поставете директно върху езика
    • Магнезий с цитратен комплекс
    € 11,35 € 14,19 (€ 113,50 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    DIANA с ментол Алкохол за разтриване, стъклена бутилка

    DIANA с ментол Алкохол за разтриване, стъклена бутилка, 250 мл

    • За втриване и масажиране
    • Оригинална рецепта
    • С естествени съставки
    € 6,79 (€ 27,16 / л)

    Доставка до 09. октомври

    ironMaxx Бар Vegan 30

    ironMaxx Бар Vegan 30, Chocolate (35 г)

    • 26% протеин на бар
    • Без палмово масло
    • Чисто растителен
    € 1,09 (€ 31,14 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    DIANA с ментол Спортен балсам в стъклен буркан

    DIANA с ментол Спортен балсам в стъклен буркан, 125 мл

    • Подхранващи свойства
    • Охлаждащ ефект
    • Бързо абсорбиращ
    € 4,99 (€ 39,92 / л)

    Доставка до 09. октомври

    Powerbar 30% Бар Protein Plus

    Powerbar 30% Бар Protein Plus, Caramel-​Vanille Crisp (55 г)

    • Богат на висококачествен протеин
    • Много добър на вкус
    • Промоционална цена от 15 блокчета по 55 g
    € 2,65 € 2,79 (€ 48,18 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    ISO 100 - Hydrolyzed Whey Protein Isolate 2264 g

    Dymatize ISO 100 -​ Hydrolyzed Whey Protein Isolate 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 г)

    • Идеален преди интензивни силови тренировки
    • Първокласен вкус
    • Оптимално качество на продукта
    € 185,99 (€ 82,15 / кг)

    Безплатна доставка до 21. октомври

    STRYVE Фитнес кърпа Towell+ Pro

    STRYVE Фитнес кърпа Towell+ Pro, All Black

    • В много различни цветове
    • С магнитна скоба
    • Размери: 105 cm х 42,5 cm
    € 20,99 € 34,99

    Доставка до 09. октомври

    Schalk Mühle Био протеин от конопено семе

    Schalk Mühle Био протеин от конопено семе, 35 г

    • С австрийски конопен протеин
    • 100% органични съставки
    • Без добавена захар
    € 3,19 (€ 91,14 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Mammut Суроватъчен протеин 1000 г

    Mammut Суроватъчен протеин 1000 г, Ванилия (1.000 г)

    • 27 г протеин на порция
    • Практична торбичка с цип
    • Вкл. дозиращи лъжички
    € 87,49 (€ 87,49 / кг)

    Безплатна доставка до 22. октомври

    Alnatura Био мюсли блокче с кленов сироп и фурми

    Alnatura Био мюсли блокче с кленов сироп и фурми, 150 г

    € 2,19 (€ 14,60 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    ESN Designer Whey Protein

    ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 г)

    • До 25 g протеин на порция
    • Комбинация от концентрат и изолат
    • За шейкове, каша и други
    € 19,69 (€ 65,63 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    More Nutrition Protein Iced Coffee

    More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 г)

    • До 19 g протеин на порция
    • Без добавена захар
    • С истинско кафе на прах
    € 23,99 (€ 79,97 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Vetain Organic Vegan Protein

    Vetain Organic Vegan Protein, Vanilla (540 г)

    • Предлага се в различни вкусове
    • Чиста веганска рецепта
    • Без глутен и соя
    € 35,99 (€ 66,65 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    DIANA с ментол Спортeн балсам - тубичка

    DIANA с ментол Спортeн балсам -​ тубичка, 75 мл

    • Кремообразна текстура
    • Подхранващи свойства
    • Съхранявайте в чантата за фитнес или в раницата си
    € 3,19 (€ 42,53 / л)

    Доставка до 09. октомври

    Raab Vitalfood GmbH Био грахов протеин

    Raab Vitalfood GmbH Био грахов протеин, 400 г

    • Вегански източник на протеини
    • С всички 8 незаменими аминокиселини
    • Без глутен и лактоза
    € 19,59 (€ 48,98 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Raab Vitalfood GmbH Био протеиново брашно от лупина

    Raab Vitalfood GmbH Био протеиново брашно от лупина, 500 г

    • Без добавки – 100% чист
    • Универсален в рецептите
    • За вашата богата на протеини диета
    € 15,19 (€ 30,38 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Alnatura Био овесен бар - Манго

    Alnatura Био овесен бар -​ Манго, 60 г

    • Пълнозърнест овес и сушено манго
    • Мек и с тропически плодове
    • Сладост от оризов сироп
    € 1,59 (€ 26,50 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Atombody Rice pudding, 500g

    Atombody Rice pudding, 500g, Chocotella (500 г)

    • Готови само за 2 минути
    • 100 % натурално оризово брашно
    • Веган и без добавена захар
    € 5,27 € 8,79 (€ 10,54 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    nutri + Протеин на прах Vegan 3K

    nutri + Протеин на прах Vegan 3K, Strawberry-​Cream (1.000 г)

    • Най-малко 22 g протеин на порция
    • Кремова текстура, вкусно сладък вкус
    • Комбинация от 3 източника на протеин
    € 35,99 (€ 35,99 / кг)

    В момента не е наличен

    Sponser Sport Food Liquid Energy PURE

    Sponser Sport Food Liquid Energy PURE, 70 г

    • Практична доза
    • Идеален и за отборни спортове
    • Много неутрален вкус
    € 3,49 (€ 49,86 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Sponser Sport Food Electrolytes

    Sponser Sport Food Electrolytes, Лимон (10 ефервесцентни таблетки)

    • Напитка с нулево съдържание на въглехидрати
    • Подходяща по време на път или пътуване
    • Обогатена с много минерали
    € 6,49 (€ 144,22 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Vetain Веган протеинови барчета CRISPY - 12 бр.

    Vetain Веган протеинови барчета CRISPY -​ 12 бр., Brownie (12 Барове)

    • 100% растителни съставки
    • Мин. 12 g протеин на барче
    • 100% рециклируема опаковка
    € 35,99 (€ 54,53 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Sponser Sport Food High Energy Bar

    Sponser Sport Food High Energy Bar, Berry (45 г)

    • С въглехидрати
    • Произведено в Швейцария
    • Обогатен с допълнителен протеин
    € 2,49 (€ 55,33 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Multipower Протеинов бар

    Multipower Протеинов бар, Caramel Peanut Crunch (50 г)

    • Ниска калорийна стойност
    • Ниско съдържание на захар
    • Без колаген
    € 3,03 € 3,19 (€ 60,60 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    nu3 Vegan Protein 3K

    nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 кг)

    • Грахов, оризов и слънчогледов протеин
    • Без соев протеин и лактоза
    • Кремообразна текстура, без бучки
    € 21,99 € 29,99 (€ 21,99 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    ironMaxx 100% Whey Protein

    ironMaxx 100% Whey Protein, Банан-​Йогурт (900 г)

    • Високо съдържание на протеин до 80%
    • Оптимална разтворимост във вода
    • Пълен набор от аминокиселини
    € 43,69 € 45,99 (€ 48,54 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Raab Vitalfood GmbH Чисти електролити

    Raab Vitalfood GmbH Чисти електролити, 320 г

    • 5 минерала
    • Без захар и подсладители
    • Веган
    € 26,49 (€ 82,78 / кг)

    Доставка до 09. октомври

    Sponser Sport Food Senior Protein

    Sponser Sport Food Senior Protein, Chocolate (455 г)

    • Богат на колаген и HMB
    • Без глутен
    • С витамин D
    € 45,99 (€ 101,08 / кг)

    Доставка до 09. октомври