sebamed - Нежна грижа за кожата

За всеки тип кожа

С продуктите на sebamed можете нежно да почиствате кожата си. Със своите меки формули, продуктите са подходящи за много типове кожа. Някои от продуктите носят и знака за качество ECARF, което показва, че продуктът е в голяма степен подходящ за кожа, склонна към алергии.

Пазаруване по категория:

Филтрирай и подреди

Цена Характеристики Продуктови линии
Филтър

Sebamed: 1 - 30 от 56 Артикули

Sebamed Мляко за тяло

Sebamed Мляко за тяло, 200 мл

  • За чувствителна и суха кожа
  • С масло от сладък бадем и масло от шеа
  • Богато и подхранващо
€ 3,99 (€ 19,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Спортен душ гел 2в1

Sebamed Спортен душ гел 2в1, 400 мл

  • За чувствителна и стресирана кожа
  • За кожата и косата
  • Освежава и ревитализира
€ 5,99 (€ 14,98 / л)

Доставка до 16. октомври

Sebamed Део спрей - Свежа свежест

Sebamed Део спрей -​ Свежа свежест, 150 мл

  • Особено за чувствителна кожа
  • Абсорбира се без остатъци
  • 24-часова формула
€ 3,69 (€ 24,60 / л)

Доставка до 09. октомври

Крем за суха кожа на краката Urea Acute 10%

Sebamed Крем за суха кожа на краката Urea Acute 10%, 100 мл

  • За сухи и напукани крака
  • Интензивна хидратация
  • Може да облекчи сърбежа
€ 4,99 (€ 49,90 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Почистваща емулсия - пълнител

Sebamed Почистваща емулсия -​ пълнител, 400 мл

  • За чувствителна и проблемна кожа
  • С пантенол и глицерин
  • Състав без сапун
€ 6,49 (€ 16,23 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Душ с морска сол

Sebamed Душ с морска сол, 400 мл

  • За суха и чувствителна кожа
  • Мека формула с 3% морска сол
  • Стабилизира баланса на влагата
€ 4,99 (€ 12,48 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Почистваща емулсия със зехтин - пълнител

Sebamed Почистваща емулсия със зехтин -​ пълнител, 400 мл

  • Стойност на pH 5,5
  • Особено нежна
  • За чувствителна и взискателна кожа
€ 6,49 (€ 16,23 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Освежаващ душ гел

Sebamed Освежаващ душ гел, 400 мл

  • За чувствителна кожа
  • Деликатен и освежаващ
  • С алантоин и млечна киселина
€ 4,99 (€ 12,48 / л)

Доставка до 16. октомври

Sebamed Vital Shower & Foam Bath

Sebamed Vital Shower & Foam Bath, 400 мл

  • За чувствителна кожа
  • С алантоин
  • Почиства леко
€ 4,99 (€ 12,48 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Балсам део рол-он - Без аромат

Sebamed Балсам део рол-​он -​ Без аромат, 50 мл

  • За чувствителна кожа
  • Без алуминиеви соли
  • 48-часова формула
€ 3,39 (€ 67,80 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Балсам део рол-он Sensitive

Sebamed Балсам део рол-​он Sensitive, 50 мл

  • За чувствителна кожа
  • Без алуминиеви соли
  • 48-часова формула
€ 3,39 (€ 67,80 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Душ олио

Sebamed Душ олио, 200 мл

  • За чувствителна и суха кожа
  • Леко пенлива емулсия
  • Натурален лецитин и масло от авокадо
€ 4,39 (€ 21,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Душ крем

Sebamed Душ крем, 200 мл

  • За чувствителна и суха кожа
  • С мицеларен комплекс
  • Естествено pH
€ 3,99 (€ 19,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Душ гел Уелнес

Sebamed Душ гел Уелнес, 200 мл

  • За чувствителна кожа
  • С екстракт от водна лилия
  • За ежедневна употреба
€ 2,99 (€ 14,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Крем за ръце за суха кожа Urea Acute 5%

Sebamed Крем за ръце за суха кожа Urea Acute 5%, 75 мл

  • За суха и стресирана кожа
  • С пантенол и алантоин
  • Без микропластмаса
€ 3,99 (€ 53,20 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Измиващ бар без сапун с маслина

Sebamed Измиващ бар без сапун с маслина, 150 г

  • За чувствителна и проблемна кожа
  • Хидратира
  • Без микропластмаси
€ 2,99 (€ 19,93 / кг)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Крем за ръце за суха кожа - Урея

Sebamed Крем за ръце за суха кожа -​ Урея, 75 мл

  • За силно натоварени ръце
  • С пантенол и лайка
  • Хидратираща формула без парфюм
€ 4,79 (€ 63,87 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Гел за проблемна кожа

Sebamed Гел за проблемна кожа, 50 мл

  • За проблемна и мазна кожа
  • Обогатен с алое вера
  • Идеален като основно лечение
€ 6,49 (€ 129,80 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Почистваща емулсия

Sebamed Почистваща емулсия, 200 мл

  • С пантенол
  • За чувствителна кожа
  • Формула без сапун
€ 3,59 (€ 17,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Шампоан против пърхот

Sebamed Шампоан против пърхот, 200 мл

  • За чувствителен скалп
  • Почиства с мека формула
  • Придава обем и блясък
€ 6,99 (€ 34,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Възстановяващ крем против стареене

Sebamed Възстановяващ крем против стареене, 50 мл

  • За кожа над 30 и повече години
  • Съдържа Q10 и витамин А
  • С подхранващо масло от сладък бадем
€ 7,99 (€ 159,80 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Лосион Baby & Child

Sebamed Лосион Baby & Child, 200 мл

  • За суха и раздразнена кожа
  • С пантенол и масло от шea
  • Без микропластмаса
€ 7,99 (€ 39,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Fresh - освежаващ део спрей

Sebamed Fresh -​ освежаващ део спрей, 75 мл

  • За нормална кожа
  • Без алуминиеви соли
  • Дълготрайно усещане за свежест
€ 3,99 (€ 53,20 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Шампоан за суха кожа Urea Acute 5%

Sebamed Шампоан за суха кожа Urea Acute 5%, 200 мл

  • За суха коса
  • ECARF сертифициран
  • Хидратиращ
€ 4,99 (€ 24,95 / л)

Доставка до 16. октомври

Sebamed Специален крем за суха кожа

Sebamed Специален крем за суха кожа, 50 мл

  • С фитостероли от рапица
  • Идеален за дневна грижа
  • За особено суха кожа
€ 7,99 (€ 159,80 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Балсам

Sebamed Балсам, 200 мл

  • За нормална и суха коса
  • За чувствителен скалп
  • С пантенол и арганово масло
€ 3,99 (€ 19,95 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Интензивен крем за ръце

Sebamed Интензивен крем за ръце, 75 мл

  • За суха кожа
  • С пантенол и липиден комплекс
  • Интензивна хидратация
€ 5,09 (€ 67,87 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Крем за лице с 2% витамин Е

Sebamed Крем за лице с 2% витамин Е, 75 мл

  • За чувствителна кожа
  • Усещане за добре поддържана кожа
  • Богата формула
€ 6,99 (€ 93,20 / л)

Доставка до 09. октомври

Sebamed Душ гел Уелнес

Sebamed Душ гел Уелнес, 400 мл

  • За чувствителна кожа
  • С екстракт от водна лилия
  • За ежедневна употреба
€ 4,99 (€ 12,48 / л)

Доставка до 09. октомври

Лосион за стягане на кожата против стареене

Sebamed Лосион за стягане на кожата против стареене, 200 мл

  • За кожа над 30 години
  • Арганово масло и екстракт от ечемик
  • Подхранващ и хидратиращ
€ 6,99 (€ 34,95 / л)

Доставка до 09. октомври