Спортно хранене от PowerBar®

Иновативно спортно хранене за всяка цел

Почти 30 години PowerBar® разработва идеални смеси с въглехидрати, витамини и много други енергизиращи съставки, така че спортистите да могат да направят невъзможното възможно! Поради непрекъснатото по-нататъшно развитие и нови идеи, на пазара постоянно се пускат нови продукти - изцяло в духа на спорта.

Филтрирай и подреди

Цена Форма на прием За тренировъчни цели Алергени Характеристики
Филтър

Powerbar®: 1 - 30 от 38 Артикули

Powerbar 30% Бар Protein Plus

Powerbar 30% Бар Protein Plus, Caramel-​Vanille Crisp (55 г)

  • Богат на висококачествен протеин
  • Много добър на вкус
  • Промоционална цена от 15 блокчета по 55 g
€ 2,65 € 2,79 (€ 48,18 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Lemon (600 г)

  • Преди и по време на тренировка
  • 2:1 съотношение на глюкозни
  • & фруктозни източници
€ 15,29 (€ 25,48 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Protein+ Low Sugar бар

Powerbar Protein+ Low Sugar бар, ванилия (35 г)

  • 10 g протеин на бар
  • Само до 1,6 g захар в бар от 35 g
  • За след тренировка и между храненията
€ 1,79 (€ 51,14 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Protein Soft Core

Powerbar Protein Soft Core, Exotic Cream (48 г)

  • С хрупкави парченца
  • Без добавена захар
  • Идеален снакс за из път
€ 2,49 (€ 51,88 / кг)

Доставка до 19. октомври

Powerbar Iso Active

Powerbar Iso Active, Red Fruit Punch (1.320 г)

  • Съдържа 5 електролита
  • Съотношение 2:1 на глюкоза
  • Фруктозни източници
€ 31,99 (€ 24,23 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Powergel Shots

Powerbar Powergel Shots, Raspberry (60 г)

  • Състезателна фаза и интензивни тренировки
  • 5 бонбона, еквивалентни на 1 пълнеж от течен гел PowerGel
€ 2,65 € 2,79 (€ 44,17 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Energize Original

Powerbar Energize Original, Banana Punch (55 г)

  • Интензивни тренировъчни сесии
  • Подходящ и за състезателни ситуации
  • Комбинация от магнезий и натрий
€ 3,09 (€ 56,18 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Powergel Fruit

Powerbar Powergel Fruit, Red Fruit Punch (41 г)

  • На базата на плодов сок
  • Съотношение 2:1 глюкоза и фруктоза
  • Естествени аромати
€ 2,65 € 2,79 (€ 64,63 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Бар Protein Plus 52%

Powerbar Бар Protein Plus 52%, Cookies & Cream (50 г)

  • Малко захар
  • Без аспартам
  • Промоционална цена от 20 блокчета по 50гр
€ 3,12 € 3,29 (€ 62,40 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar 5 електролита

Powerbar 5 електролита, манго -​ пасифлора (10 ефервесцентни таблетки)

  • Плодов вкус
  • Изключително освежаващ
  • Без калории
€ 7,09 (€ 128,91 / кг)

Доставка до 19. октомври

Powerbar Natural Protein

Powerbar Natural Protein, Salty Peanut Crunch (40 г)

  • Оптимална закуска между храненията
  • Веган съставки
  • Растителен протеин
€ 1,99 (€ 49,75 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Powergel Hydro

Powerbar Powergel Hydro, портокал (67 мл)

  • Глюкоза и фруктоза в съотношение 2:1
  • Консистенция на течен гел
  • Съдържа натрий
€ 2,69 (€ 40,15 / л)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Powergel Original

Powerbar Powergel Original, Lemon-​Lime (41 г)

  • Въглехидратен гел
  • Интензивен на вкус
  • Източници на глюкоза и фруктоза
€ 2,79 (€ 68,05 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar PowerGel Smoothie

Powerbar PowerGel Smoothie, Банан-​боровинка (90 г)

  • За тренировки и състезания
  • Плодов вкус
  • Повторно затваряне
€ 2,49 (€ 27,67 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Fuel Gel 30

Powerbar Fuel Gel 30, Grapefruit (50 мл)

  • По време на тренировка
  • 30 g въглехидрати на порция
  • С формула за въглехидратна смес 1:0;8
€ 3,29 (€ 65,80 / л)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Natural Energy Bar

Powerbar Natural Energy Bar, Sweet'n Salty (40 г)

  • Вегански съставки
  • 72 мг магнезий / бар
  • Без добавени оцветители
€ 1,99 (€ 49,75 / кг)

Доставка до 19. октомври

Powerbar Protein Plus Fibre

Powerbar Protein Plus Fibre, Raspberry-​Joghurt (35 г)

  • Протеинова закуска
  • Намалено съдържание на захар
  • Практичен за в движение
€ 1,79 (€ 51,14 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Протеинов бар 40% PROTEIN+

Powerbar Протеинов бар 40% PROTEIN+, Choco Coco (40 г)

  • 40% протеин на блокче
  • Хрупкави чипсове, приятно меки
  • Без добавена захар и с много вкус
€ 2,09 (€ 52,25 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Recovery Active

Powerbar Recovery Active, 1.210 г

  • Ненадминат вкус
  • Въглехидрати, протеинова смес
  • Съдържа магнезий
€ 41,49 (€ 34,29 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Energize Advanced

Powerbar Energize Advanced, лешник шоколад (55 г)

  • Сочни и гарантирано не лепкави
  • С натрий и магнезий
  • Съотношение на въглехидрати 2:1 (глюкоза и фруктоза)
€ 2,93 € 3,09 (€ 53,27 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Iso Max Червен портокал

Powerbar Iso Max Червен портокал, 1.200 г

  • Съдържа кофеин
  • Разтвор от въглехидрати и електролити
  • Вкусен
€ 43,99 (€ 36,66 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar 33% бар с протеини+

Powerbar 33% бар с протеини+, Peanut Chocolate (90 г)

  • Промо цена над 10 бара по 90 г
  • Прекрасен вкус
  • Без колагенов протеин
€ 4,39 (€ 48,78 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Ride Energy

Powerbar Ride Energy, фъстък -​ карамел (55 г)

  • Хрупкав бар
  • Включва допълнителни магнезий и протеини
€ 2,08 € 2,19 (€ 37,82 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Електролитна напитка

Powerbar Електролитна напитка, Вишна (1.000 мл)

  • Отличен вкус
  • Без аспартам
  • Естествени аромати
€ 23,99 (€ 23,99 / л)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Magnesium Liquid Citrus (20 x 25 ml)

Powerbar Magnesium Liquid Citrus (20 x 25 ml), 500 мл

  • С 250 mg магнезий/ампула
  • Оптимизиран с витамин В6
  • Веган
€ 36,99 (€ 73,98 / л)

Доставка до 09. октомври

Build Whey Protein Isolate & Hydroisolate

Powerbar Build Whey Protein Isolate & Hydroisolate, Chocolate (550 г)

  • 100 % суроватъчен протеин
  • Изолиран и хидролизиран
  • След интензивна силова тренировка
€ 38,49 (€ 69,98 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Recovery Max

Powerbar Recovery Max, Raspberry (1.144 г)

  • Напитка за тренировки и състезания
  • Чувствен вкус
  • След спорта
€ 47,99 (€ 41,95 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Oat Energy

Powerbar Oat Energy, Cacao Almond (50 г)

  • Идеална закуска
  • С магнезий
  • Веган продукт
€ 2,08 € 2,19 (€ 41,60 / кг)

Доставка до 09. октомври

Powerbar Помпа за електролитна напитка

Powerbar Помпа за електролитна напитка

  • За електролитната напитка на Power Bar
  • Пасва на 1000 мл бутилки
€ 4,49

Доставка до 09. октомври

Powerbar Fuel Sports Drink 90 Carbs

Powerbar Fuel Sports Drink 90 Carbs, Orange (94 г)

  • 90 g въглехидрати/порция
  • С формулата за смесване на въглехидрати 1:0,8
  • Идеален за употреба преди и по време на спорт
€ 4,17 € 4,39 (€ 44,36 / кг)

Доставка до 09. октомври