Apeiron Сапун с растителни масла Брахми, 100 г

Релаксиращо почистване за суха кожа!

€ 10,79 € 11,99 -10%

(€ 107,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

На склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Изключително подхранващ
  • И за косата
  • С фин ментов аромат
  • Без палмово масло
  • Вегански
  • Веган Веган

Често се купува заедно с Dr. Ewald Töth® Алкална паста за зъби, 75 мл

Apeiron Сапун с растителни масла Брахми, 100 г € 10,79 (€ 107,90 / кг)
Dr. Ewald Töth® Алкална паста за зъби, 75 мл € 8,63 (€ 115,07 / л)
Обща цена: € 19,42
Описание

Този растителен сапун от Apeiron дължи своите изключително подхранващи свойства на използваната приятелската продукция, поддържаща ценните си съставки. Той съдържа брахми, който предпазва кожата от изсъхване. В допълнение, сапунът съживява кожата благодарение на съдържанието на зелена глина.
Фината пяна почиства леко и успокоява. Тя може да се използва и като маска или за интензивно лечение. Сапунът може да се използва като продукт за грижа за косата, за да почисти косата и скалпа - идеален за лечение на разделените краища.

  • релаксира сухата кожа
  • подхранващо и ревитализиращо действие
  • предпазва от сухота
  • почиства нежно
  • деликатно минерален аромат
  • грижа за косата и скалпа
  • без палмово масло и веган
Арт.-№: XEC-AUR-8110
Съдържание: 100 г
EAN: 4251191881107
Номер на производителя: 8110
Производител: Apeiron
Видове продукти: Сапун
Тип кожа: Суха кожа
Характеристики : Тестван за никел, Без палмово масло, Веган
За кого: Специално за жени, Специално за мъже
Типове аюрведични продукти: Грижа за тялото
Добър за: Цяло тяло, Лице, Коса, Ръце
Съставки (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Aqua, Sodium Hydroxyde, Ricinus Communis Seed Oil[1], Mentha Piperita Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Oil[1], Bacopa Monnieri Leaf Extract[1], Limonene[2], Linalool[2]

  1. от биологично земеделие
  2. от натурални етерични масла
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Spa Vivent Vertriebs GmbH, Regesbosteler Str. 6, 21279, Hollenstedt, Германия, info@spavivent.de, www.spavivent.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Apeiron Сапун с растителни масла Брахми

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder