Alnatura Био студен чай праскова и маракуя, 500 мл

Освежаваща напитка за горещите летни дни

€ 1,49

(€ 2,98 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 мл

Още 5 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Нискокалоричен
  • Екзотичен и плодов вкус
  • Запарка от черен чай

Често се купува заедно с Alnatura Био плодов сок - Розов грейпфрут, 750 мл

Alnatura Био студен чай праскова и маракуя, 500 мл € 1,49 (€ 2,98 / л)
Alnatura Био плодов сок - Розов грейпфрут, 750 мл € 4,49 (€ 5,99 / л)
Обща цена: € 5,98
Описание

С био студения чай с праскова и маракуя на Alnatura ще се насладите на освежаваща, плодова и екзотична напитка в горещите летни дни. Този нискокалоричен студен чай, приготвен с черен чай и стевия, е особено освежаващ, когато се сервира охладен или с кубчета лед.

Арт.-№: XPI-MM-201286
Съдържание: 500 мл
EAN: 4104420142121
Номер на производителя: 201286
Производител: Alnatura
Видове продукти: Готови напитки, прахове & сиропи
Съвети за съхранение: консумирайте веднага след отваряне
Съдържание

88 % Aufguss aus Früchtetee[1] (черен чай[3], Stevia[3]), 4,3 % пулп от праскова[3], 4,3 % Гроздов сок[2], 3 % Сок от маракуя[3], лимонов сок[3]

  1. съдържание на екстракт: 1,2 g/l
  2. концентрат / от биологично земеделие
  3. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 мл
Енергийно съдържание / калоричност 71 / 17 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,1 г
Въглехидрати 4,2 г
  от които Захар 4,1 г
Фибри 0,5 г
Протеини 0,5 г
Сол 0,01 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био студен чай праскова и маракуя

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder