Alnatura Био овесено блокче с бадем и лешник, 60 г

Перфектен за почивка, пикник и поход

€ 1,69

(€ 28,17 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 60 г

На склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Био качество
  • Вегански продукт
  • Пълнозърнести овесени ядки, лешник и бадем
  • Малко на брой съставки

Често се купува заедно с BioTechUSA Zero Bar, Chocolate hazelnut (50 г)

Alnatura Био овесено блокче с бадем и лешник, 60 г € 1,69 (€ 28,17 / кг)
BioTechUSA Zero Bar, Chocolate hazelnut (50 г) € 2,69 (€ 53,80 / кг)
Обща цена: € 4,38
Описание

Перфектният бар за лека закуска за всяко време на деня: независимо дали сте в училище, на работа, в офиса или като лека закуска сред природата. Овесеният бар Alnatura Organic с бадеми и лешници е идеален като веганска закуска благодарение на малкото си съставки и приятно меката си текстура. Лешниците и бадемите придават на барчето ядков вкус.

Арт.-№: XPI-MM-221669
Съдържание: 60 г
EAN: 4104420225800
Номер на производителя: 221669
Производител: Alnatura
Видове продукти: Барове, Храни
Може да съдържа следи от: C - Яйце, F - Соеви зърна, G - Мляко, H - Ядки, N - Сусамови семена
Съдържание

46 % Пълнозърнести овесени ядки[1], Оризов сироп[1], 6 % Mandeln geröstet[1], 6 % Geröstete Haselnusskerne[1], Нектар от агаве[1], Sonnenblumenöl[1], морска сол

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1825 / 436 kJ / ккал
Мазнини 16 г
  от които Наситени мазнини 1,7 г
Въглехидрати 61 г
  от които Захар 23 г
Фибри 6,5 г
Протеини 8,8 г
Сол 0,15 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био овесено блокче с бадем и лешник

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder