Alnatura Био марципаново блокче с черен шоколад, 40 г

€ 1,34 € 1,49 -10%

(€ 33,50 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 40 г

На склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

  • Био сертифицирано Био сертифицирано
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Terra Elements Био какао на прах криоло, 500 г

Alnatura Био марципаново блокче с черен шоколад, 40 г € 1,34 (€ 33,50 / кг)
Terra Elements Био какао на прах криоло, 500 г € 24,74 (€ 49,48 / кг)
Обща цена: € 26,08
Описание
Арт.-№: XPI-MM-138337
Съдържание: 40 г
EAN: 42214458
Номер на производителя: 138337
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: Барове, Храни
Характеристики : Био сертифицирано, Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място
Може да съдържа следи от: F - Соеви зърна, G - Мляко, H - Ядки
Съдържание

75 % Марципан[1] (43 % бадеми[1], сурова тръстикова захар[1], Wasser, Invertzuckersirup[1], 0,9 % Alkohol[1]), 25 % черен шоколад [1] (сурова тръстикова захар[1], Какаова паста[1], Какаово масло[1], Bourbon-Vanilleschoten gemahlen)

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 2052 / 490 kJ / ккал
Мазнини 28 г
  от които Наситени мазнини 6,7 г
Въглехидрати 49 г
  от които Захар 47 г
Фибри 4,1 г
Протеини 7,2 г
Сол 0,03 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био марципаново блокче с черен шоколад