Alnatura Био лингвини, 500 г

€ 1,79

(€ 3,58 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 г

В наличност от 12. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 16. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

  • Био сертифицирано Био сертифицирано
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Био екстра върджин зехтин, 500 мл

Alnatura Био лингвини, 500 г € 1,79 (€ 3,58 / кг)
Alnatura Био екстра върджин зехтин, 500 мл € 7,09 (€ 14,18 / л)
Обща цена: € 8,88
Описание
Арт.-№: XPI-MM-121883
Съдържание: 500 г
EAN: 4104420240469
Номер на производителя: 121883
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: тестени изделия
Характеристики : Био сертифицирано, Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте на сухо място
Може да съдържа следи от: F - Соеви зърна, M - Горчица, P - Лупини
Съдържание

грис от твърда пшеница[1]

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1419 / 339 kJ / ккал
Мазнини 1,4 г
  от които Наситени мазнини 0,3 г
Въглехидрати 67 г
  от които Захар 3,6 г
Фибри 3,2 г
Протеини 13 г
Сол 0,01 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био лингвини

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder