Alnatura Био крем супа от домати, 46 г

€ 1,29

(€ 28,04 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 46 г

Още 4 броя на склад

Доставка до сряда, 07. октомври, ако поръчате до сряда до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Био фалафел, 170 г

Alnatura Био крем супа от домати, 46 г € 1,29 (€ 28,04 / кг)
Alnatura Био фалафел, 170 г € 1,99 (€ 11,71 / кг)
Обща цена: € 3,28
Описание
Арт.-№: XPI-MM-129562
Съдържание: 46 г
EAN: 4104420016644
Номер на производителя: 129562
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Характеристики : Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място
Може да съдържа следи от: C - Яйце, F - Соеви зърна, G - Мляко, L - целина, M - Горчица
Съдържание

37 % доматен прах[1], царевично нишесте[1], Пшенично брашно[1], rohrzucker[1], морска сол, Kartoffel[1], лук[1], печен лук[1], цвекло (ряпа)[1], Olivenöl nativ extra[1], магданоз[1], Червен пипер[1], Розмарин[1], Босилек[1], Риган[1], Thymian[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 117 / 28 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,1 г
Въглехидрати 5,9 г
  от които Захар 2,4 г
Фибри 0,6 г
Протеини 0,7 г
Сол 0,79 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био крем супа от домати

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder