Alnatura Био фина цветна смес, 500 г

Нежен вкус във всяка хапка

€ 6,59

(€ 13,18 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 г

Още 5 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Фин цветен аромат
  • Био качество
  • Кремообразна консистенция
  • Био сертифицирано Био сертифицирано
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Био чай от лайка, 30 г

Alnatura Био фина цветна смес, 500 г € 6,59 (€ 13,18 / кг)
Alnatura Био чай от лайка, 30 г € 1,59 (€ 53,00 / кг)
Обща цена: € 8,18
Описание

Органичният фин цветен мед на Alnatura предлага възхитителен вкус. Със своя деликатен аромат и кремообразна консистенция, той е идеален за намазване на хляб и за подслаждане на печива и напитки.

Арт.-№: XPI-MM-129843
Съдържание: 500 г
EAN: 4104420024441
Номер на производителя: 129843
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Вегетариански
Видове продукти: Храни
Характеристики : Био сертифицирано, Вегетариански
Съдържание

Мед

Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1256 / 300 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,1 г
Въглехидрати 75 г
  от които Захар 75 г
Фибри 0,5 г
Протеини 0,5 г
Сол 0,01 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био фина цветна смес

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder