Alnatura Био царевица в буркан, 230 г

€ 1,89

(€ 8,22 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 230 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Био боб Kidney в буркан, 240 г

Alnatura Био царевица в буркан, 230 г € 1,89 (€ 8,22 / кг)
Alnatura Био боб Kidney в буркан, 240 г € 1,79 (€ 7,46 / кг)
Обща цена: € 3,68
Описание
Арт.-№: XPI-MM-133471
Съдържание: 230 г
EAN: 4104420034365
Номер на производителя: 133471
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: Храни
Характеристики : Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: консумирайте веднага след отваряне
Съдържание

царевица[1], Trinkwasser, морска сол, лимонов сок[1]

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 356 / 85 kJ / ккал
Мазнини 1,6 г
  от които Наситени мазнини 0,2 г
Въглехидрати 13 г
  от които Захар 5,2 г
Фибри 3,3 г
Протеини 3 г
Сол 0,35 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био царевица в буркан

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder