Alnatura Био брускета с черни маслини Origin, 130 г

€ 3,29

(€ 25,31 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 130 г

Още 2 броя на склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

  • Био сертифицирано Био сертифицирано
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Био пълнозърнест ориз Басмати Хималая, 500 г

Alnatura Био брускета с черни маслини Origin, 130 г € 3,29 (€ 25,31 / кг)
Alnatura Био пълнозърнест ориз Басмати Хималая, 500 г € 3,19 (€ 6,38 / кг)
Обща цена: € 6,48
Описание
Арт.-№: XPI-MM-133495
Съдържание: 130 г
EAN: 42271024
Номер на производителя: 133495
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: Храни
Характеристики : Био сертифицирано, Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте в хладилник след отваряне
Съдържание

67 % черни маслини[1], Olivenöl nativ extra[1], лимонов сок[1], морска сол

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1821 / 435 kJ / ккал
Мазнини 47 г
  от които Наситени мазнини 6,2 г
Въглехидрати 0,6 г
  от които Захар 0,6 г
Фибри 2,7 г
Протеини 1,1 г
Сол 1,1 г
Natrium 0,44 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био брускета с черни маслини Origin

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder