PRIMAVERA Лосион за тяло Happiness, 200 мл

Освежаваща грижа с аромат на лимон и тонка

€ 19,99

(€ 99,95 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

Още 7 броя на склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Интензивно хидратиращ
  • Абсорбираща грижа
  • Веган Веган

Често се купува заедно с Kneipp Soft Skin Almond Blossom Shower Balm, 200 мл

PRIMAVERA Лосион за тяло Happiness, 200 мл € 19,99 (€ 99,95 / л)
Kneipp Soft Skin Almond Blossom Shower Balm, 200 мл € 3,99 (€ 19,95 / л)
Обща цена: € 23,98
Описание

Този лосион за тяло е интензивно овлажняващ, освежаващ и подхранващ. Формулата с органични масла от коноп, купуаку и восък от горски плодове се абсорбира бързо и обгръща кожата ви с активиращ аромат на органичен лимон и органична тонка.

Начин на употреба: Нанесете върху тялото след душ или вана и масажирайте нежно.

Арт.-№: XEC-PRIM-26810
Съдържание: 200 мл
EAN: 4086900268104
Номер на производителя: 26810
Производител: PRIMAVERA
Видове продукти: Грижа за кожата
Тип кожа: За всеки тип кожа
Характеристики : Веган
За кого: Специално за жени
Съставки (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Isoamyl Cocoate, Pentylene Glycol, Sucrose Stearate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[1], Parfum[2], Glycerin, Dipteryx Odorata Seed Extract[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Santalum Album (Sandalwood) Oil, Rose Flower Oil/Extract[1], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[1], Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Carrageenan, Arginin, Sodium Stearoyl Glutamate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Limonene[2], Citral[2], Linalool[2], Geraniol[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Santalol[2], Beta-Caryophyllene[2], Terpinolene[2], Terpineol[2], Alpha-Terpinene[2]

  1. контролирано биологично земеделие
  2. естествен компонент на етерични масла
Правна информация
Производител: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Германия, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за PRIMAVERA Лосион за тяло Happiness

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder