Alnatura Био акациев мед, 500 г

За всички любители на меда

€ 8,90 € 9,89 -10%

(€ 17,80 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 г

В наличност от 12. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 16. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Сладък аромат
  • Фин сладък вкус
  • За подслаждане и за мазане
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Био чай от шипка и хибискус, 45 г

Alnatura Био акациев мед, 500 г € 8,90 (€ 17,80 / кг)
Alnatura Био чай от шипка и хибискус, 45 г € 1,79 (€ 39,78 / кг)
Обща цена: € 10,69
Описание

Любителите на меда ще бъдат изумени от сладкия аромат и деликатния вкус на акациевия мед от Alnatura. Продуктът е невероятно вкусен и благодарение на относително течната си консистенция е подходящ и за подслаждане на сладкиши, чайове или други напитки.

Арт.-№: XPI-MM-129839
Съдържание: 500 г
EAN: 4104420024465
Номер на производителя: 129839
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Вегетариански
Видове продукти: Храни
Характеристики : Вегетариански
Съдържание

акациев мед

Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1256 / 300 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,1 г
Въглехидрати 75 г
  от които Захар 75 г
Фибри 0,5 г
Протеини 0,5 г
Сол 0,01 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био акациев мед