Sonnentor Био чай „Коледно дете“, 18 пакетчета чай (27 г)

Коледно и освежаващо

€ 4,13 € 4,59 -10%

(€ 152,96 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 18 пакетчета чай

На склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Освежаващ вкус
  • С коледни подправки
  • Пикантно-плодов
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Sonnentor Био листа от коноп, Насипно (40 г)

Sonnentor Био чай „Коледно дете“, 18 пакетчета чай (27 г) € 4,13 (€ 152,96 / кг)
Sonnentor Био листа от коноп, Насипно (40 г) € 4,22 (€ 105,50 / кг)
Обща цена: € 8,35
Описание

Една божествена подправъчно-билкова чаена смес, която скъсява времето до идването на Дядо Коледа! Освежаваща на вкус, завършена с коледни подправки. Пикантният аромат с приятна канелена нотка пробужда празнично настроение. Вкусът е пикантно-плодов, а в послевкус се откриват и сладки нюанси.

Арт.-№: XPI-ST-02305
Съдържание: 27 г
EAN: 9004145023055
Номер на производителя: 2305
Производител: Sonnentor
Чай: Торбички за чай
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: Чайове
Характеристики : Веган, Вегетариански, Без консерванти, Без изкуствени оцветители, Без изкуствени ароматизатори, Без подобрители на вкуса
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място
Съдържание

Цейлон - канела[1], маточина[1], листа от къпина[1], портокалова кора[1], Ябълкови резенчета[1], женско биле[1], Nelken[1], Kornblumen blau[1], Ringelblumen[1]

  1. Био
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Австрия, www.sonnentor.com/de-at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sonnentor Био чай „Коледно дете“

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder