Sebamed Спортен душ гел 2в1, 400 мл

Почиства нежно и без микропластмаса

€ 5,99

(€ 14,98 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 400 мл

В наличност от 12. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 16. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За чувствителна и стресирана кожа
  • За кожата и косата
  • Освежава и ревитализира
  • Веган Веган

Често се купува заедно с Sebamed Душ с морска сол, 400 мл

Sebamed Спортен душ гел 2в1, 400 мл € 5,99 (€ 14,98 / л)
Sebamed Душ с морска сол, 400 мл € 4,99 (€ 12,48 / л)
Обща цена: € 10,98
Описание

Душ гелът 2в1 на sebamed не съдържа микропластмаси и ефективно почиства както чувствителната, така и стресирана кожа и коса, особено след тренировка. Незабавно продуктът придава освежена и ревитализирана кожа. Формулата има рН стойност 5,5, като по този начин поддържа и защитния слой на кожата.

Арт.-№: XOF-MUE-200606
Съдържание: 400 мл
EAN: 4103040048059
Номер на производителя: 200606
Производител: Sebamed
Видове продукти: Душ и баня
Тип кожа: Нормална кожа, За всеки тип кожа, Чувствителна кожа
Тип коса: За всеки тип коса
Характеристики : Веган
За кого: Специално за жени, Специално за мъже
Съставки (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium, Chlorid, Phenoxyethanol, Parfum, Citric Acid, Panthenol, Sodium Benzoate, Glycerin, Peg-3 Distearate, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Hydroxypropyl Oxidized Starch Pgtrimonium, Hydrolized Wheat Protein, Menthol, Benzoic Acid, Lactic Acid, Sodium Lactate, CI 42090

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Sebapharma GmbH & Co., Binger Straße 80, 56154 , Bad Salzig, Германия, www.sebamed.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sebamed Спортен душ гел 2в1

1 клиентска рецензия на друг езики

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder