Schalk Mühle Био протеинов прах от ленено семе, сурово, 350 г

Био протеинов прах от сурово ленено семе

€ 9,79

(€ 27,97 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 350 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • 35% протеини
  • 100% от Австрия
  • Набъбва страхотно
  • Веган Веган

Често се купува заедно с All Stars Креатин монохидрат, 250 г

Schalk Mühle Био протеинов прах от ленено семе, сурово, 350 г € 9,79 (€ 27,97 / кг)
All Stars Креатин монохидрат, 250 г € 13,89 (€ 55,56 / кг)
Обща цена: € 23,68
Описание

Този 100% естествен протеинов прах придава на най-различни ястия особено добър вкус и също е отличен за печене на скадкиши.

  • С протеиново съдържание от 35%, той е и перфектната съставка за балансирана диета и идеален заместител на месото
Арт.-№: XPI-SM-5617
Съдържание: 350 г
EAN: 9120062430766
Номер на производителя: 5617
Производител: Schalk Mühle
Форми на хранене: Веган
Видове продукти: Шейкове и протеини
Характеристики : Веган
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място
Хранителните добавки не са заместител на разнообразното и балансирано хранене. Те трябва да се съхраняват на място, недостъпно за деца.
Препоръчителната дневна доза не бива да се надвишава.
Съдържание

100 % Lein Protein Pulver roh (BIO)[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1294 / 309 kJ / ккал
Мазнини 7,9 г
  от които Наситени мазнини 1 г
Въглехидрати 5,1 г
  от които Захар 2,5 г
Фибри 39 г
Протеини 35 г
Сол 0,08 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Австрия, www.schalk-muehle.at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Schalk Mühle Био протеинов прах от ленено семе, сурово

2 клиентски рецензии на други езици

5,0 от 5 звезди
5 звезди
2 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

2 оценки

Все още няма рецензии на български, но 2 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder