BIO PRIMO Био плодови бонбони - без желатин, Fruity Hearts (100 г)

Вкусни и много популярни

€ 1,69

(€ 16,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: Fruity Hearts

Още 2 броя на склад

Доставка до понеделник, 05. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Различни плодови вкусове
  • Меки и за дъвчене
  • Веган, без лактоза и глутен
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански
  • Без глутен Без глутен
  • Без лактоза Без лактоза

Често се купува заедно с BIO PRIMO Био плодови бонбони - без желатин, плодова смес (100 г)

BIO PRIMO Био плодови бонбони - без желатин, Fruity Hearts (100 г) € 1,69 (€ 16,90 / кг)
BIO PRIMO Био плодови бонбони - без желатин, плодова смес (100 г) € 1,69 (€ 16,90 / кг)
Обща цена: € 3,38
Описание

Меки и цветни, тези бонбони се харесват както на млади, така и на стари и също така не съдържат желатин. Те са следователно подходящи и за тези, които спазват веганска диета. Бонбоните са подсладени със захар от цвекло от Австрия и са без лактоза и без глутен.

Препоръка: Тъй като бонбоните няма да залепнат или да се разтопят, те също са чудесни за деца по време на пътуване.

Забележка: Съхранявайте на сухо място, далеч от топлина и пряка слънчева светлина.

Арт.-№: XPI-MM-2140999560
Съдържание: 100 г
EAN: 2200277105172
Номер на производителя: 2140999560
Производител: BIO PRIMO
Форми на хранене: Веган, Вегетариански, Без глутен, Без лактоза
Алергени: Без глутен, Без лактоза
Видове продукти: Храни
Характеристики : Веган, Вегетариански
Съдържание

Глюкозен сироп[3], 34 % захар от цвекло[3], пектин[5], Kaliumtartrate (E336)[6], Natriumtartrate (E335)[6], Лимонена киселина (E330)[2], праскова[4], Grapefruit[4], ябълка[4], череша[4], Wassermelonen[4], касис [4], Плодови и растителни концентрати (Schwarzkarotte, морков, ябълка, касис, Holunderbeeren), куркума[4], карнаубски восък[1]

  1. покриващ агент
  2. подкиселители
  3. от контролирано биологично земеделие
  4. естествени аромати
  5. желатин
  6. регулатори на киселинността
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1361 / 325 kJ / ккал
Мазнини <0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,2 г
Въглехидрати 79 г
  от които Захар 62 г
Фибри 2,1 г
Протеини 0 г
Сол 0,21 г
лактоза <0,01
Правна информация
Отговорна компания за храни: PEZ International GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Австрия, office@pez.at

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за BIO PRIMO Био плодови бонбони - без желатин

1 клиентска рецензия на друг езики

4,5 от 5 звезди
5 звезди
1 (50%)
4 звезди
1 (50%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

2 оценки

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder