Alnatura Био тиквени семки, 200 г

€ 3,29

(€ 16,45 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 г

В наличност от 05. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 09. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

  • Био сертифицирано Био сертифицирано
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански
  • Без лактоза Без лактоза

Често се купува заедно с Alnatura Био плодова каша, 500 г

Alnatura Био тиквени семки, 200 г € 3,29 (€ 16,45 / кг)
Alnatura Био плодова каша, 500 г € 4,39 (€ 8,78 / кг)
Обща цена: € 7,68
Описание
Арт.-№: XPI-MM-240196
Съдържание: 200 г
EAN: 4104420253582
Номер на производителя: 240196
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански, Кето, Палео, Без лактоза, нисък хистамин, С високо съдържание на фибри
Алергени: Без лактоза
Видове продукти: Храни
Характеристики : Био сертифицирано, Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място
Може да съдържа следи от: A - Глутен, F - Соеви зърна, H - Ядки, N - Сусамови семена
Съдържание

тиквени семки[1]

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 2504 / 598 kJ / ккал
Мазнини 48 г
  от които Наситени мазнини 8,9 г
Въглехидрати 1,3 г
  от които Захар 1,3 г
Фибри 6,3 г
Протеини 37 г
Сол 0,01 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био тиквени семки