Alnatura Био бакпулвер с винен камък, 72 г

€ 0,98 € 1,09 -10%

(€ 13,61 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 72 г

Още 7 броя на склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

  • Био сертифицирано Био сертифицирано
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански
  • Без глутен Без глутен

Често се купува заедно с Alnatura Био екстра върджин зехтин, 500 мл

Alnatura Био бакпулвер с винен камък, 72 г € 0,98 (€ 13,61 / кг)
Alnatura Био екстра върджин зехтин, 500 мл € 6,38 (€ 12,76 / л)
Обща цена: € 7,36
Описание
Арт.-№: XPI-MM-212830
Съдържание: 72 г
EAN: 40045399
Номер на производителя: 212830
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански, Без глутен
Алергени: Без глутен
Характеристики : Био сертифицирано, Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място
Съдържание

царевично нишесте[1], Backtriebmittel (натриев бикарбонат), Säuerungsmittel (25 % монокалиев тартарат (E336))

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 737 / 176 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,1 г
Въглехидрати 44 г
  от които Захар 0,5 г
Фибри 0,5 г
Протеини 0,5 г
Сол 17,1 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био бакпулвер с винен камък

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder