Classic Ayurveda Асафоетида смляна, 100 г

Укрепване за агни

€ 15,65 € 17,39 -10%

(€ 156,50 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

В наличност от 09. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до четвъртък, 15. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Наподобяваща чесън миризма
  • Задължително за всяка кухня
  • Укрепване за агни
  • Веган Веган
  • Без лактоза Без лактоза

Често се купува заедно с Home of Ayurveda somamed Био жълт мунг дал, обелен и нарязан наполовина, 450 г

Classic Ayurveda Асафоетида смляна, 100 г € 15,65 (€ 156,50 / кг)
Home of Ayurveda somamed Био жълт мунг дал, обелен и нарязан наполовина, 450 г € 4,94 (€ 10,98 / кг)
Обща цена: € 20,59
Описание

Укрепване за Агни

Асафоетида се предлага под формата на прах или паста и обикновено се комбинира с джинджифил, каменна сол или кардамон. Поради миризмата на чесън е препоръчително асафоетида да се съхранява в херметичен контейнер.

Арт.-№: XAY-AN-12425
Съдържание: 100 г
EAN: 4032582021995
Номер на производителя: 12425
Производител: Classic Ayurveda
Форма на прием: Прах
Форми на хранене: Веган, Без лактоза
Алергени: Без лактоза
Видове продукти: Подправки
Характеристики : Веган, Намалено съдържание на пластмаса
Типове аюрведични продукти: Подправки
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място
Съдържание

Семена от сминдух, 30 % Asafoetida

Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Германия, www.amla.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Classic Ayurveda Асафоетида смляна

2 клиентски рецензии на други езици

5,0 от 5 звезди
5 звезди
3 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

3 оценки

Все още няма рецензии на български, но 2 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder