Alnatura Био зеленчуков пастет „Градински зеленчуци“ – домат и билки, 135 г

Средиземноморски пастет с плодов и ароматен вкус

€ 2,39

(€ 17,70 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 135 г

На склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Био качество
  • Вегански
  • Подходящ за разнообразни приложения
  • Био сертифицирано Био сертифицирано
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански

Често се купува заедно с Alnatura Био пръчици от спелта със сусам и черен кимион, 150 г

Alnatura Био зеленчуков пастет „Градински зеленчуци“ – домат и билки, 135 г € 2,39 (€ 17,70 / кг)
Alnatura Био пръчици от спелта със сусам и черен кимион, 150 г € 2,19 (€ 14,60 / кг)
Обща цена: € 4,58
Описание

Плодовите и ароматни домати са в основата на Alnatura Био градински зеленчуков намаз: Домати и билки. Допълнени от лук, босилек и риган, те създават веган и хармоничен намаз със средиземноморски привкус. Насладете му се не само на хляб, но и го използвайте креативно в готвенето си.

Арт.-№: XPI-MM-208500
Съдържание: 135 г
EAN: 4104420177505
Номер на производителя: 208500
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Видове продукти: спредове
Характеристики : Био сертифицирано, Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: консумирайте веднага след отваряне
Съдържание

46 % Домати[1], 16 % Tomatenmark einfach konzentriert[1], Sonnenblumenöl[1], 10 % лук[1], слънчогледови семки[1], 1,3 % Босилек[1], картофено нишесте[1], морска сол, Нектар от агаве[1], Чесън[1], лимонов сок концентрат[1], Verdickungsmittel (Брашно от рожков[1]), Риган[1], Чили[1]

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 800 / 191 kJ / ккал
Мазнини 16 г
  от които Наситени мазнини 1,7 г
Въглехидрати 7 г
  от които Захар 4,1 г
Фибри 2,2 г
Протеини 3,5 г
Сол 1,2 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био зеленчуков пастет „Градински зеленчуци“ – домат и билки