Alnatura Био нишесте, 250 г

€ 1,97 € 2,19 -10%

(€ 7,88 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 г

В наличност от 12. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 16. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански
  • Без глутен Без глутен

Често се купува заедно с Alnatura Био ванилов пудинг, 120 г

Alnatura Био нишесте, 250 г € 1,97 (€ 7,88 / кг)
Alnatura Био ванилов пудинг, 120 г € 2,69 (€ 22,42 / кг)
Обща цена: € 4,66
Описание
Арт.-№: XPI-MM-131456
Съдържание: 250 г
EAN: 4104420260641
Номер на производителя: 131456
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански, Без глутен
Алергени: Без глутен
Видове продукти: Храни
Характеристики : Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: съхранявайте на хладно и сухо място
Може да съдържа следи от: F - Соеви зърна, H - Ядки, N - Сусамови семена
Съдържание

100 % царевично нишесте[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1465 / 350 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,2 г
Въглехидрати 87 г
  от които Захар 0,5 г
Фибри 0,5 г
Протеини 0,6 г
Сол 0,02 г
Natrium 0,01 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био нишесте