Alnatura Био ананас, 200 г

Тропическа плодова нотка

€ 3,99

(€ 19,95 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 г

В наличност от 05. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 09. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Био качество
  • Вегански
  • Парченца плод в собствен сок
  • Био сертифицирано Био сертифицирано
  • Веган Веган
  • Вегетариански Вегетариански
  • Без глутен Без глутен

Често се купува заедно с Alnatura Био конфитюр от малини с 70% плодове, 200 г

Alnatura Био ананас, 200 г € 3,99 (€ 19,95 / кг)
Alnatura Био конфитюр от малини с 70% плодове, 200 г € 3,99 (€ 19,95 / кг)
Обща цена: € 7,98
Описание

Органичният ананас Alnatura внася нотка тропически плодов вкус във всяко ястие. Независимо дали е в торти, десерти, компоти или дори солени или сладко-кисели ястия като препечен хляб и хавайска пица. Органичният ананас Alnatura идва от Шри Ланка и е отглеждан съгласно указанията за биологично производство. Консервиран в собствен сок.

Арт.-№: XPI-MM-129965
Съдържание: 200 г
EAN: 4104420033900
Номер на производителя: 129965
Производител: Alnatura
Форми на хранене: Веган, Вегетариански, Без глутен
Алергени: Без глутен
Видове продукти: плодове и сушени плодове
Характеристики : Био сертифицирано, Веган, Вегетариански
Съвети за съхранение: консумирайте веднага след отваряне
Съдържание

парченца ананас[1], сок от ананас[1]

  1. от биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 205 / 49 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,1 г
Въглехидрати 11 г
  от които Захар 10 г
Фибри 1,6 г
Протеини 0,5 г
Сол 0,03 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Германия, www.alnatura.de

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alnatura Био ананас